Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı - Son Dakika

Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı

02.10.2012 12:00
Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı, System.String[]

Türkiye'nin ilk huzurevi tiyatrosu olan Çorlu Huzurevi Tiyatrosu, Şinasi'nin Şair Evlenmesi adlı oyununu sahneledi.

Türkiye'nin ilk huzurevi tiyatrosu olan Çorlu Huzurevi Tiyatrosu, Şinasi'nin Şair Evlenmesi adlı oyununu sahneledi. Kahkahalarla izlenen tiyatronun bitiminde oyuncular, ayakta alkışlandı.

Dünya Yaşlılar Günü dolayısı ile Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal sahnesinde Çorlu Huzurevi Tiyatrosu oyuncuları sahne aldı. Türk edebiyatının ilk tiyatro eseri olan Şinasi'nin Şair Evlenmesi oyununu sahneye koyan oyuncuların performansı beğeni topladı. Yaklaşık 45 dakika süren oyunu Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya ve Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan da eşleri ile birlikte izledi. Oyun sonunda tüm oyunculara eşi ile çiçek veren Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, "Oyunu çok beğendim. Çok güzel oynadınız, hepinizi tebrik ediyorum." dedi.

Oyunu Vali Yerlikaya'nın yanı sıra Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Jandarma Komutanı Tolga Çemrek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bağlar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Resul Darama, Çorlu Huzurevi Müdürü Erol Menekşe ve çok sayıda vatandaş da izledi.

Tiyatro sonunda seyirciler, oyuncuları uzun süre ayakta alkışladı.

Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı
Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı
Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Huzurevi Sakinlerinin Sahnelediği Oyun, Ayakta Alkışlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye, deplasmanda Macaristan'a 2-0 yenilerek bir alt lige düştü Kayıp şahsın cansız bedeni merdiven altında gömülü bulundu Bill Gates'ten dikkat çeken koronavirüs kehaneti: İş seyahatlerini, eski ofis yaşamınızı unutun Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Vakaları kontrol altına alabilmemiz için 3 hafta tam kapanmamız gerekiyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na tehditlerini sürdürüyor: Sende yürek varsa beni öldürtsene