Huzurevinde Çifte Mutluluk - Son Dakika

Huzurevinde Çifte Mutluluk

01.01.2012 10:00
Huzurevinde Çifte Mutluluk, System.String[]

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde gerçekleştirilen programda, hem aralık ayında doğan yaşlıların doğum günü kutlandı hem de yeni yıl heyecanı yaşandı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde gerçekleştirilen programda, hem aralık ayında doğan yaşlıların doğum günü kutlandı hem de yeni yıl heyecanı yaşandı.

Huzurevinde yapılan kutlamada, yaşlılar yeni yaş heyecanını dostlarıyla paylaştı. Aralık ayında yeni yaşına giren 12 huzurevi sakini doğum günü pastasını da alkışlar arasında kesti.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hüseyin Koçak, huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayarak, "Gelecek yılın sevgi ve huzur getirmesini diliyorum. Nice sağlıklı, mutlu ve güzel yılları hep birlikte yaşayalım" dileklerinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Roman Orkestrası da birbirinden güzel şarkılar söylediği programda yaşlılar doyasıya eğlendi.

Huzurevi sakinlerinden 63 yaşındaki Hidayet Aslan, 4 yıldır yaşamını sürdürdüğü huzurevinde çok mutlu olduğunu belirterek 2012 yılının sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi.

Erol Varkoş da 61 yaşına girdiğini ve yeni yaşını dostlarıyla kutlamanın sevincini yaşadığını söyledi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Huzurevinde Çifte Mutluluk - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım