Son Dakika Haberleri: Huzurevinde Çifte Mutluluk

Huzurevinde Çifte Mutluluk

8 yıl önce

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde gerçekleştirilen programda, hem aralık ayında doğan yaşlıların doğum günü kutlandı hem de yeni yıl heyecanı yaşandı.

Huzurevinde Çifte Mutluluk, System.String[]

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde gerçekleştirilen programda, hem aralık ayında doğan yaşlıların doğum günü kutlandı hem de yeni yıl heyecanı yaşandı.


Huzurevinde yapılan kutlamada, yaşlılar yeni yaş heyecanını dostlarıyla paylaştı. Aralık ayında yeni yaşına giren 12 huzurevi sakini doğum günü pastasını da alkışlar arasında kesti.


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hüseyin Koçak, huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayarak, "Gelecek yılın sevgi ve huzur getirmesini diliyorum. Nice sağlıklı, mutlu ve güzel yılları hep birlikte yaşayalım" dileklerinde bulundu.


Büyükşehir Belediyesi Roman Orkestrası da birbirinden güzel şarkılar söylediği programda yaşlılar doyasıya eğlendi.


Huzurevi sakinlerinden 63 yaşındaki Hidayet Aslan, 4 yıldır yaşamını sürdürdüğü huzurevinde çok mutlu olduğunu belirterek 2012 yılının sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini diledi.


Erol Varkoş da 61 yaşına girdiğini ve yeni yaşını dostlarıyla kutlamanın sevincini yaşadığını söyledi.


- BURSA

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 10:00 Kaynak: AAFenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Çağatay Ulusoy'un sevenleri kilolu halini beğenmedi: Bir an önce zayıflamalısın 15 metrelik su kuyusuna düşen adam yaşadıklarını anlattı: Öleceğimi sandım