İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'deki çöp sorunu sonrası sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'deki çöp sorunu sonrası sosyal medyada gündem oldu

02.11.2019 11:47

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, #imamoğlundanbeklentim etiketiyle sosyal medyanın zirvesine çıktı. Twitter kullanıcıları, bu başlık altına gönderdiği mesajlarla Maltepe'de yaşanan çöp sorunu sonrası Başkan İmamoğlu'ndan beklentilerini sıraladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğu günden bu yana tartışmaların odak noktası olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyada bir kez daha gündem oldu. İstanbul'un Maltepe ilçesinde yaşanan çöp toplanma problemi sonrası İmamoğlu'ndan beklentim etiketiyle paylaşılan mesajlarda İmamoğlu'nu eleştirenler kadar sahip çıkanlar da var.

VATANDAŞLAR BEKLENTİLERİNİ SIRALADI

Bu başlık altında mesajlarını gönderen vatandaşlar, İmamoğlu'ndan beklentilerini sıraladı. Kimi vatandaşlar Maltepe'de yaşanan çöp toplanma sorunu üzerine İBB Başkanı'nı eleştirirken kimi vatandaşlar da İstanbul halkının haklarına sahip çıktığı görüşünde birleşti.

MALTEPE'DEKİ ÇÖP SORUNU

İstanbul Maltepe ilçesinde işçilerle yaşanan sorunun akabinde çöp sorunu oluşmasını eleştiren vatandaşlar, İmamoğlu'na "#imamoğlundanbeklentim maltepe belediyesi'nin çöpçüleri'nin maaşını verip greve bir son verdirmesi.." diyerek tepki gösteriyor.

SAHİP ÇIKANLAR DA OLDU

İmamoğlu'nun eleştirilerle gündeme gelmesinin ardından sevenleri sahip çıktı. İmamoğlu'nun yönetiminden memnun olduğunu dile getirenler de oldu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'deki çöp sorunu sonrası sosyal medyada gündem oldu

Son Dakika Güncel İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'deki çöp sorunu sonrası sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika


Son Dakika

Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Üst mahkeme kararı bozdu, Palu ailesi davası yeniden başladı Arınç'ın istifasını duyuran İletişim Başkanlığı, "Görevinden affını talep etti" ifadesini değiştirerek yeni paylaşım yaptı El Bab'da bomba yüklü araçla saldırı: 5 ölü, 18 yaralı Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var Üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi kan dondurdu: Rastgele ateş açtım Son Dakika! Kılıçdaroğlu'ndan hakkındaki dokunulmazlık açıklamalarına sert yanıt: Eğer kaldırmazsanız namertsiniz, vatan hainisiniz Sokaklarda tek başına yaşıyordu! Cansız bedeni dere kenarında bulundu