İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu - Son Dakika

İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu

07.03.2016 15:08
İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu, System.String[]

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen kulüpler arası 11-12 ve 13 yaş serbest güreş İstanbul şampiyonası Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda yapıldı.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen kulüpler arası 11-12 ve 13 yaş serbest güreş İstanbul şampiyonası Bağcılar Olimpik Spor Salonu'nda yapıldı.

12 kulüpten 266 sporcunun katıldığı şampiyonada İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş antrenörlerinden Cemal Bakır, Yakup Özden, Hüseyin Çolakoğlu, Fatih Bakır, Harun Doğan ve Sadin Bakır'ın çalıştırdığı güreşçiler şampiyon olmak için minderde kıran kırana mücadele ettiler. 12 sıklette, 7 altın, 7 gümüş ve 12 bronz madalya kazanarak kulüplerini başarıyla temsil ederek şampiyon oldular.

Dereceye giren sporculara madalyaları, antrenörleri ve sporcu aileleri tarafından verildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 113 puan toplayarak şampiyon oldu. Şampiyonluk kupası Türkiye Güreş Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Halil İbrahim Oktay tarafından kulüp adına antrenör Fatih Bakır'a verildi.

Madalya kazanan güreşçiler ise şöyle:

Altın

Dokka Zourbekov

Cengizhan Ramazan Doğan

Oğuzhan Gencalp

Yusuf Taha Kara

Magamed Israpılov

Muhammet Halit Ozmuş

Berat Punar

Gümüş

Sezgin Koşar

Berat Keskin

Ahmet Atabey

Ebubekir Arslan

Musa Zourbekov

Sevban Yahşi

Melih Gümüş

Bronz

Habip Yavuz

Mikail Göksu

Maşak Karahan

Umut Erdoğan

Abdulrahman Haduev

Salih Yeter

Yusuf Erkan

Batuhan Uzun

Ömer Faruk Kırat

Mehmet Coşkun

Usame Hamza Muslihan

Mehmet Kerem Çağlar

Kulüp sıralaması ise şöyle:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Sancaktepe Belediyesi Spor Kulübü

İbrahim Özaydın Güreş Kulübü - İSTANBUL

İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu
İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu
İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu
İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İbb'nin Minik Serbest Güreşçileri Şampiyon Oldu - Son Dakika


Son Dakika

İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Leipzig, İrfan Can Kahveci için devre arasında girişimlerde bulunacak Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi Yaşlı adam sokakta fenalaşıp hayatını kaybetti! Eşinin son bakışı yürek burktu Kılıçdaroğlu, "Takip ediliyorum" diyerek Çakıcı'yı işaret etti: Bu bizi korkutmaz, CHP'de on binlerce Kılıçdaroğlu var Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı Otobüsün altında kalan yaşlı kadın, gitmemek için direndiği hastanede iç kanamadan öldü