İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı - Son Dakika

İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı

29.09.2020 15:44

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi Twitter sayfasından dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun Nutuk okur gibi gösterildiği fotoğrafı "Bu kadarını biz de beklemiyorduk" notuyla paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde "Hatıratlarla Karşılaştırmalı Nutuk" kitabını yayınlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi dün de resmi Twitter sayfasından Juventus'un dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ronaldo'nun bu kitabı okur gibi gösterildiği montajlanmış fotoğrafı paylaştı.

İBB'nin Twitter hesabı Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaştı

"YÜZ BİNLERCE KİTAP GÖNDERDİK BU KADARINI BEKLEMİYORDUK"

İBB'nin Twitter hesabından yapılan paylaşıma şu not düşüldü: "Yakın tarihte Anadolu'nun dört bir yanındaki kütüphanelere yüz binlerce kitap gönderdik. Elbette yeni basımını yaptığımız, özel hazırlanmış 'Hatıratlarla Karşılaştırmalı Nutuk' eserini de yanına ekledik. Fakat bu kadarını biz de beklemiyorduk."

İBB'NİN PAYLAŞTIĞI MONTAJ FOTOĞRAF

İBB'nin Twitter hesabı Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaştı

FOTOĞRAFIN ORİJİNALİ

İBB'nin Twitter hesabı Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaştı
İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı

Son Dakika Güncel İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı - Son Dakika

YORUMLAR (14)
  • İNSAF: Millet ne ile uğraşıyor işsizlik dolar Euro altın çıkmış değilmi sebebi Ekrem başkanmı ? Sen bunları başkasına söyle ne oldu beni başkan seçin enflasyon dolar Euro ile nasıl baş edilir diyen kişi ne yaptı ? 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı