İBB Şehir Tiyatroları "Geç Kalanlar" oyununu sahneleyecek - Son Dakika

İBB Şehir Tiyatroları "Geç Kalanlar" oyununu sahneleyecek

14.02.2020 16:34
İBB Şehir Tiyatroları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, "Geç Kalanlar" oyunuyla 17 Şubat'ta Kadıköy'de seyirci karşısına çıkacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, "Geç Kalanlar" oyunuyla 17 Şubat'ta Kadıköy'de seyirci karşısına çıkacak.

Pervin Ünalp'ın yazıp Nihat Alptekin'in yönettiği oyun, Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi'nde oynayacak.

Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman ve Zafer Kırşan'ın rol aldığı iki perdeden oluşan 110 dakikalık oyunun konusu ise şöyle:

"Zamanın geri alınamayışı ile belki ilk kez o gece bu kadar acı biçimde yüzleşen bir çiftin hikayesini, pişmanlıkları, yaşayamadıkları, söyleyemedikleri üzerinden anlatan oyun, izleyiciyi geç kalmış bir yüzleşmeyle karşı karşıya getiriyor."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İBB Şehir Tiyatroları 'Geç Kalanlar' oyununu sahneleyecek - Son Dakika


Son Dakika

Estetiğin dozunu kaçıran Demi Moore'un son hali şoke etti Yangını görünce şoka giren Rizeli, itfaiyeyi aramak yerine "TEDAŞ'ı arayın" diye bağırdı Arda Turan'ın satın aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı İş insanı Kurtuluş'un cinayetinde kan donduran detaylar! Katil soğukkanlılıkla anlattı Nikah konvoyu kana bulandı! 1 kişi hayatını kaybetti Yüz yüze eğitim için Bakan Selçuk'un açıkladığı 15 Şubat'ı erken bulan Bilim Kurulu 15 Mart'ı önerdi Erdoğan'ın üstünü çizdiği Mehmet Şimşek, sessizliğini "aşı milliyetçiliği" paylaşımıyla bozdu 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi