Son Dakika Haberleri: İbrahim Tatlıses, Derya Tuna Vesilesiyle Eski Eşlerinden Helallik İstedi

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna Vesilesiyle Eski Eşlerinden Helallik İstedi

13 gün önce

Eski eşi Derya Tuna ile barıştığı yönünde çıkan haberlere uzunca bir metinle açıklama getirmeye çalışan İbrahim Tatlıses, eski eşlerinden de helallik istedi.

Murat Dalkılıç'a yaptığı barış çağrısıyla gündeme gelen  İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'nun annesi  Derya Tuna ile barıştığı yönünde çıkan haberlere sosyal medya hesabından cevap verdi. Barışma haberleriyle ilgili kafa karıştıran detayları aydınlatmak adına uzunca bir metin yazan  İbrahim Tatlıses ne yazık ki kafaları daha da karıştırdı.

İbrahim Tatlıses'in  Derya Tuna'yla ilgili yaptığı açıklamayı noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyoruz;

"Günlerdir hakkımda çıkan haberleri okuyorum; "İbrahim Tatlıses,  Derya Tuna ile barıştı. Ne demek ya barıştı sanki biz küsüz de, barışmışız. Gel de tav olma bu habere; bu saatten sonra Derya Hanım'la neden küselim? Küsersek de eğer; her ailede olur böyle şeyler insanız nihayetinde taştan varolmadık ki etten kemiktendir yapımız. Küseriz de, barışırız da ne alaka şimdi küsmekte barışmakta insanın doğasında vardır.

"BEN BARIŞTAN YANAYIM"

Derya Hanım çocuğumun Anasıdır, benimde başımın tacıdır ayrıca bütün çocuklarımın anaları baş tacımdır. Aldı başını gidiyor haberler yok efendim  Derya Tuna ile barıştı, yok efendim kendi barıştığı için  Murat Dalkılıç'a da çağrı yaptı… Yaparım çünkü ben barıştan yanayım, barışıda seven biriyim. Ne mutlu barışı sevenlere keşke elimden gelsede tüm dünyadaki kavgaları, savaşları durdurabilsem ah "keşkem keşkem" ama "malesef durmuyor. ARAKAN'da olanlar beni insanlığımdan utandırdı madem ben insanım o zaman ARAKAN'dakiler kim???

"HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTERİM"

Sonuç olarak ben çocuklarımı seviyorum, onların annelerini de severim hepsinin bende hakkı var, hepsinden haklarını helal etmelerini isterim. Ben hem küserim, hemde barışırım kime ne bundan? Sizleri ne alakadar eder? Top bizim saha bizim İster gol atarım, ister topu taca atarım. Kime ne bundan belki hakem penaltı verecek, nerden bilecesiniz?"


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron İle Kapsamlı Bir Zirve Yaptı Barzani, Referandum'u Erteleme Şartını Açıkladı: Güçlü Bir Alternatif Sunun
Trump'ın BM'deki Konuşması, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu Mest Etti