9 yıllık hasret bitiyor, merakla beklenen İbo Show bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor - Son Dakika

9 yıllık hasret bitiyor, merakla beklenen İbo Show bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor

14.11.2020 14:26

9 yıl önce geçirdiği silahlı saldırı sonrası ekranlara ara veren İbrahim Tatlıses, bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak olan İbo Show ile izleyicisiyle buluşacak.

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, İbo Show ile ekrana geri dönüyor. Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği İbo Show, ilk bölümüyle bugün 20.00'de Star TV'de yayınlanacak.

ÜNLÜ İSİMLERİ AĞIRLAYACAK

Programın ilk konuğu ise Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer olacak. Rahatsızlığından dolayı müzik kariyerine ara veren İbrahim Tatlıses, programın ilk bölümünde Sibel Can ile düet yapacak.

İbrahim Tatlıses'in merakla beklenen İbo Show programı, bugün ilk bölümüyle ekrana gelecek

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Önceki gün basın mensuplarıyla bir araya gelen Tatlıses, Habertürk'e yaptığı açıklamada yıllar önce yaşadığı silahlı saldırı hakkında konuştu. Konuşma esnasında gözyaşlarına hakim olamayan İmparator, talihsiz olay sonrası dostları ile yaşadığı kırgınlıkları şu sözlerle anlattı: "Diyorlar ya sen benim kankamsın ne kanka ayağı kanka manka yok. Birini arıyorum, 'acaba para mı isteyecek?' Ben kimseden para istedim mi, istemem ölümde çıksa istemem aç da kalsam istemem herkes benden istiyor. Çalışmıyorum yine istiyorlar. Ama bazı dostlarıma kırılmışım."

İbrahim Tatlıses'in merakla beklenen İbo Show programı, bugün ilk bölümüyle ekrana gelecek
9 yıllık hasret bitiyor, merakla beklenen İbo Show bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor

Son Dakika Magazin 9 yıllık hasret bitiyor, merakla beklenen İbo Show bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cani koca, kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşladı