Son Dakika Haberleri: İbrahim Tatlıses, Liste Sıralaması Yüzünden Adaylığı Kabul Etmediği Yönündeki İddialarını Yalanladı

İbrahim Tatlıses, Liste Sıralaması Yüzünden Adaylığı Kabul Etmediği Yönündeki İddialarını Yalanladı

9 ay önce

AK Parti İzmir milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, listede 7'nci sıradan gösterildiği için adaylığı kabul etmediği yönündeki haberleri "Partimin her kararına saygılıyım" diyerek yalanladı.

AK Parti İzmir milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, milletvekili aday listesine giremedi. Listede 7'nci sıradan gösterildiği için adaylığı kabul etmediği öne sürülen Tatlıses, "Partimin her kararına saygılıyım" dedi.

İDDİALARI YALANLADI

Ak Parti İzmir milletvekili aday adayı olan, yapılan temayül yoklamasına da giren türkücü İbrahim Tatlıses, miletvekili aday listesinde 7'nci sırayı kabul etmediği ileri sürüldü. Tatlıses, iddialara Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak, "Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar, anlamış değilim" dedi.

"HİÇ OLMASA DA BOYNUM KILDAN İNCE"

Tatlıses, bu haberi ve ithamları asla kabul etmediklerini belirterek, şunları paylaştı: "Ben gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım. 7 de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince. Sanırım bunu artık anlamış olmalısınız. Bana yüce Allah tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür. 10 kere aday olsam, mesele makam veya güç değil, mesele gönül verdiğim Sayın Cumhurbaşkanımın, partimin yanında olduğumu göstermektir."

Tatlıses'in, AK Parti Aday Listesindeki Sırasını Beğenmediği İçin Aday Olmadığı Ortaya Çıktı


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Oyuncu Meryem Uzerli, Üstsüz Poz Verdi

Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru