"İçince daha güzel sürüyorum" diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü - Son Dakika

"İçince daha güzel sürüyorum" diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü

20.11.2020 13:08

ABD'de otomobil sürerken bir yandan da alkol alan Camilo Morejon "İçerken daha iyi sürüyorum" diyerek Facebook'tan paylaştığı videodan 10 dakika sonra kaza yaptı. Kazada Morejon'un kız arkadaşı ve araçtaki diğer iki kişi yaşamını yitirdi.

Teksas eyaletinin Houston şehrinde 26 Ekim'de yaşanan olayda, Camilo Morejon Facebook'ta, araba sürerken bir yandan bira içtiği bir video paylaştı. "İçince daha iyi sürüyorum" dediği videoyu paylaştıktan yaklaşık 10 dakika sonra 47 yaşındaki sürücü, karşı şeritten gelen siyah bir pikaba çarptı.

3 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Gümüş renkli Honda marka aracın sürücüsü Morejon ağır yaralanırken, kız arkadaşı Leosveyka Gonzalez dahil araçtaki diğer iki kişi olan Pedro Martinez ve Massel Rodriguez de yaşamını yitirdi.

Siyah pikabın şoförü Ricardo Rodriguez-Tamayo da ağır yaralandı.

'İçince daha güzel sürüyorum' diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü
Leosveyka Gonzalez

DİĞER YOLCULAR DA ALKOLLÜYDÜ

Videoda yalnızca Morejon değil arabadaki diğer kişilerin de içki içtiği görüldü. Harris Belediyesi Bölge Başsavcısı Sean Teare, Morejon'un 3 kez 'içkili araç kullanıp adam öldürme' 1 kez de 'içkili saldırıdan' suçlandığını söyledi.

80 YIL HAPİS YATABİLİR

Soruşturmada, civardaki barların araştırılacağı ve Morejon'a belirlenen saatler dışında içki satarak kazanın oluşmasında rol oynayan iş yerlerinin tespit edileceği belirtildi. Başsavcı, "Civarda şüpheli 3 ya da 4 bar bulunduğunu tespit ettik. Bu işletmelere gidip hangisinin Morejon'a içki sattığını bulacağız" dedi.

Morejon suçlu bulunursa 80 yıla kadar hapis yatabilir.

'İçince daha güzel sürüyorum' diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü
Camilo Morejon
 İçince daha güzel sürüyorum diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü

Son Dakika Dünya 'İçince daha güzel sürüyorum' diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti