İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti - Son Dakika

İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti

02.01.2014 16:14
İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti

Yeni İçişleri Bakanı Efkan Ala Genel Kurul'da milletvekili yemini etti.

Yeni İçişleri Bakanı Efkan Ala Genel Kurul'da milletvekili yemini etti. Ala'nın yemin törenini kalabalık bir hemşehri grubu izledi.

Ala, AKP Hükümetlerinde; Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'ndan sonra kabineye dışarıdan atanan ikinci isim oldu. Meclis'e eşi Gülseren Ala ve kardeşi Atıf Ala ile birlikte gelen İçişleri Bakanı'nın yemin töreninde Erzurum Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı da yalnız bırakmadı. Ala'nın yemin törenini kalabalık bir hemşehri grubu da izledi.

Yeni İçişleri Bakanı yemin töreni için geldiği Meclis'te AK Parti'lilerin yoğun ilgisiyle de karşılaştı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Türkiye, NATO, İsveç ve Finlandiya zirvesi neticesinde terör örgütlerinin faaliyetlerine izin veren ülkelerin bu konuda... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Türkiye, NATO, İsveç ve Finlandiya zirvesi neticesinde terör örgütlerinin faaliyetlerine izin veren ülkelerin bu konuda... Özhaseki ailesinin acı günü Özhaseki ailesinin acı günü Başkan Palancıoğlu, Başkan Yalçın'ı ziyaret etti Başkan Palancıoğlu, Başkan Yalçın'ı ziyaret etti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement