İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti - Son Dakika

İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti

02.01.2014 16:14
İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti, System.String[]

Yeni İçişleri Bakanı Efkan Ala Genel Kurul'da milletvekili yemini etti.

Yeni İçişleri Bakanı Efkan Ala Genel Kurul'da milletvekili yemini etti. Ala'nın yemin törenini kalabalık bir hemşehri grubu izledi.

Ala, AKP Hükümetlerinde; Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'ndan sonra kabineye dışarıdan atanan ikinci isim oldu. Meclis'e eşi Gülseren Ala ve kardeşi Atıf Ala ile birlikte gelen İçişleri Bakanı'nın yemin töreninde Erzurum Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı da yalnız bırakmadı. Ala'nın yemin törenini kalabalık bir hemşehri grubu da izledi.

Yeni İçişleri Bakanı yemin töreni için geldiği Meclis'te AK Parti'lilerin yoğun ilgisiyle de karşılaştı.

İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel İçişleri Bakanı Ala Yemin Etti - Son Dakika


Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi