İçişleri Bakanı'na Bir Tepki de Maliye Bakanı'ndan - Son Dakika

İçişleri Bakanı'na Bir Tepki de Maliye Bakanı'ndan

19.03.2018 11:49
İçişleri Bakanı'na Bir Tepki de Maliye Bakanı'ndan, System.String[]

G20 Maliye ülkeleri maliye bakanlarının toplantısına katılmak üzere Arjantin'de bulunduğu sırada konuyla ilgili konuşan Olaf Scholz, yapılan açıklamayı yersiz bulduğunu söyledi.

G20 Maliye ülkeleri maliye bakanlarının toplantısına katılmak üzere Arjantin'de bulunduğu sırada konuyla ilgili konuşan Olaf Scholz, yapılan açıklamayı yersiz bulduğunu söyledi. Bild Gazetesine konuşan Scholz, "İslam, Almanya'ya ait değildir diyen Horst Seehofer'e kızdınız mı?" sorusuna, "Her şeyden önce ne oluyor, daha önemli bir konu mu yok diye düşünüm" cevabını verdi. Gazetenin, "Kızdınız yani!" diye soruyu tekrarlaması üzerine Scholz, "Bu cümlenin günlük yaşantımızda hiçbir anlamı yok. Bu cümle onu daha çok kızdıracak" dedi.

İçişleri Bakanı'na Bir Tepki de Maliye Bakanı'ndan

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel İçişleri Bakanı'na Bir Tepki de Maliye Bakanı'ndan - Son Dakika


Son Dakika

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Sosyal medya bunu konuşuyor! Belediye başkanlarının 'kar' diyaloğu Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti Milli Piyango'nun işletme hakkını 10 yıllığına devralan Demirören, Azerbaycan piyangosunu da yönetecek Sevgilisinin şiddetinden kaçmak isterken yalınayak kapıda kalan kadın, "Adam dövünce ceza var ama beni dövünce yok" diyerek isyan etti Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı