Son Dakika Haberleri: İçişleri Bakanı Soylu: (Öcalan Açıklaması) "Türkiye'nin Terörle Mücadelesi Aynı Şekilde Devam...

İçişleri Bakanı Soylu: (Öcalan Açıklaması) "Türkiye'nin Terörle Mücadelesi Aynı Şekilde Devam...

2 gün önce

İçişleri Bakanı Soylu: (Öcalan açıklaması) "Türkiye'nin terörle mücadelesi aynı şekilde devam etmektedir ve özellikle şunun altını çizerek söylüyorum, bugün sabah dahi Şırnak'ta 3 terörist etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanı Soylu: (Öcalan açıklaması) " Türkiye'nin terörle mücadelesi aynı şekilde devam etmektedir ve özellikle şunun altını çizerek söylüyorum, bugün sabah dahi Şırnak'ta 3 terörist etkisiz hale getirildi. Hiç kimse bulanık suda balık avlamaya çalışmasın"
-" Kişisel verilerle ilgili eğer bir suç unsuru ortaya konulmuşsa, eğer böyle bir değerlendirme varsa kimse bilinmedik üzerinden senaryo çizmesin"
-"Bir genel başkan, FETÖ'den tutuklu birinin beyanını 'Bakanlar bu adama baskı yaptı' deyip suyu bulandırmaya çalışıyorlar"
-"Kişiliği kaybolmuş insanların siyaset içerisinde bu tip değerlendirmeler yapmasının zamanının geçtiğini düşünüyorduk"

İSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:05 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan, İftar Programında Konuştu: Mazimize Baktığımızda Sadece İbret Değil Cesaret de Alırız Başakşehir'in Resmi Hesabından Atılan Tweet, Sosyal Medyada Gündem Oldu! TÜBİTAK'a 36 Personel Alınacak ASD Başkanı Sarıbekir: 6 Bin TL'ye Eleman Bulamıyoruz