İcra ve İflas Dairesi Çalışanları Sanal Ortamda Buluşuyor - Son Dakika

İcra ve İflas Dairesi Çalışanları Sanal Ortamda Buluşuyor

27.11.2012 10:00
İcra ve İflas Dairesi Çalışanları Sanal Ortamda Buluşuyor, System.String[]

İcra ve iflas müdürlüklerinde çalışanlar ve avukatlar, "www.myicra.com" adlı internet sitesinde buluşuyor.

İcra ve iflas müdürlüklerinde çalışanlar ve avukatlar, "www.myicra.com" adlı internet sitesinde buluşuyor.

İnternet sitesinin kurucularından Gemerek İcra Müdürü Duran Kaya, yaptığı açıklamada, Adalet Bakanlığı'nın düzenlediği icra müdür ve müdür yardımcılarının katıldığı bir aylık eğitim döneminde, böyle bir site kurulma fikrinin ortaya çıktığını söyledi.

İcra ve iflas dairelerinin işleyişleri, uygulama alanı, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve bu sorunların çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunurken site kurmaya karar verdiklerini belirten Kaya, "İcra ve iflas dairelerinin geniş bir uygulama alanı bulunuyor. Bu uygulama alanı içerisinde meslektaşlarımız tarafından birçok farklı uygulamalarla karşılaşılıyor. Ayrıca sürekli, geniş bir araştırma ve takip alanına ihtiyaç duyuluyor. Bizim amacımız da meslektaşlarımızı, kaynaklarımızı, sorunlarımızı ve çözümlerimizi bir yerde toplayarak, teknolojinin nimetlerinden faydalanmak" diye konuştu.

Yaklaşık 1,5 yıl gibi kısa bir sürede 2 bin üyeye ulaştıklarını ifade eden Kaya, sitede icra ve iflas dairesi personellerine ve avukatlara yararlı hizmetlerinin olduğunu anlattı.

Kaya, siteye giren üyelerin paylaşımları okuyabildiğini, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabildiğini ve meslektaşlarıyla anlık mesajlaşabildiğini aktardı.

Üç kişinin yönettiği sitede Gemerek İcra Müdürü Duran Kaya, sitenin tasarım, kaynak girişlerini, Koyulhisar İcra Müdürü Süleyman Kalkan ile Konya Ereğli İcra Müdür Yardımcısı Ahmet Revankula ise üyelikler ve mesajların kontrolünü sağlıyor.

Muhabir: Önder Felek

Yayıncı: Cemal Coşkun - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İcra ve İflas Dairesi Çalışanları Sanal Ortamda Buluşuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü