Son Dakika Haberleri: İdlib'de Patlama 30 Ölü, 45 Yaralı

İdlib'de Patlama 30 Ölü, 45 Yaralı

6 gün önce

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Gümrük Kapısı karşısındaki Suriye'nin İdlib kentine bağlı Sarmada kasabasında meydana gelen patlamada en az 30 kişinin yaşamını yitirdiği, 45 kişinin yaralandığı belirtildi.

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Gümrük Kapısı karşısındaki Suriye'nin İdlib kentine bağlı Sarmada kasabasında meydana gelen patlamada en az 30 kişinin yaşamını yitirdiği, 45 kişinin yaralandığı belirtildi. Patlama sonrası yıkılan bir binanın enkazı altında da kalanlar olduğu bildirildi.Suriye'deki yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, öğlen saatlerinde Sarmada kasabasında bir binanın yakınında büyük bir patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre en az 30 kişi yaşamını yitirdi. 45 kişinin yaralandığı patlamada, yıkılan bir binanın yıkıntıları altında kalanlar olduğu, bu kişileri kurtarmak için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Ferhat DERVİŞOĞLUREYHANLI(Hatay), (DHA) -

(Tür: Yurt)Rize'ye İzne Gelmek İçin 3 Ay Önce Hatay'dan Yola Çıkan Askerden Ailesi Haber Alamıyor Teröristlere 5 Bin TIR Silah Gönderen Amerika, Suriye'ye Yardım Paralarını Kesti

İstanbul'da Bir Vatandaş, Kaybettiği Altınlarını İlanla Arıyor Son Dakika! Ortaöğretimde 2. Nakil Sonuçları Açıklandı!