İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı - Son Dakika

İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı

12.01.2012 18:24
İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı, System.String[]

Yozgat'ta özel bir hastanede ameliyat olan hastanın idrar torbasından 500 adet taş çıkarıldı.

Yozgat'ta özel bir hastanede ameliyat olan hastanın idrar torbasından 500 adet taş çıkarıldı.

Ali Şahin adlı vatandaş artan ağrıları sebebiyle özel bir hastanenin üroloji servisine başvurdu. Üroloji uzmanı operatör Dr. Hüseyin Oğuz tarafından muayene edilen Şahin'in idrar torbasında taş olduğu tespit edildi.

Bunun üzerine ameliyata alınan Şahin'in idrar torbasından çeşitli büyüklüklerde yaklaşık 500 adet taş çıkarıldı. Doktor Hüseyin Oğuz, operasyonun başarılı geçtiğini, hastanın taburcu edildiğini belirtti. Şahin'in sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Oğuz, bir hastanın idrar torbasından bu kadar fazla taşı ilk defa çıkardıklarını kaydetti. Oğuz, "Hastamız bize karın ağrısı ve idrarını rahat yapamama şikayetiyle geldi. Yaptığımız tetkik ve tahlillerde, idrar torbasında taş olduğunu fark ettik. Bunun üzerine hastamızı ameliyata aldık. Kapalı yöntemle yaptığımız ameliyatta yaklaşık 500 adet çeşitli büyüklüklerde taş çıkardık." diye konuştu.

İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı
İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel İdrar Torbasından 500 Taş Çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı