Ie Takımından Sevgililer Günü İçin Html5 Site - Son Dakika

Ie Takımından Sevgililer Günü İçin Html5 Site

15.02.2012 22:00
Ie Takımından Sevgililer Günü İçin Html5 Site

MS'in hazırladığı bu sayfaya Firefox ya da Chrome'la girerseniz size özel mesajlara çok güleceksiniz

Microsoft, Internet Explorer'ın HTML5 yeteneklerini sergilemek üzere yeni uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. "Sevgililer Günü"nü fırsat bilen Microsoft, "Love is in the Air" adlı yeni HTML5 sitesini 14 Şubat'ta hizmete açtı.

Siteyi açtığınızda ekranda sayısız kalbin hareket ettiğini görüyorsunuz. Sol altta ise yüzü bulunan siyah bir IE logosu bulunuyor. Ekrandaki kalp sayısını değiştirmeniz ve 4.000'e kadar artırmanız mümkün. IE'de çok daha hızlı çalıştığını gözlemlediğimiz site, fareyi ortadaki büyük kalp üzerinde gezdirdiğinizde her tarayıcı için farklı bir mesaj gösteriyor. Google Chrome için gösterilen mesajın Chrome kullananlar ve Google için hafiften alaycı bir mesaj olduğu ipucunu verelim.

Resmi IE geliştirici blog'una göre Love is in the Air, HTML5 canvas, SVG, CSS geçişleri, WOFF, ses ve fazlasını kullanıyor. Blog'a göre Windows 8'in geliştirici önizleme sürümünü kullanıyorsanız ve dokunmatik bir ekranınız varsa, mesajı parmağınızla görünür hale getirebiliyorsunuz.

Love is in the Air'e buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500
Microsoft'tan Windows 12 atağı: Sistem gereksinimleri netleşiyor Microsoft'tan Windows 12 atağı: Sistem gereksinimleri netleşiyor Almanya'dan Microsoft hakkında 'tekelleşme' incelemesi Almanya'dan Microsoft hakkında 'tekelleşme' incelemesi

Son Dakika Teknoloji Ie Takımından Sevgililer Günü İçin Html5 Site - Son Dakika


Advertisement