Son Dakika Haberleri: İETT Tepki Çeken Paylaşımını "Rakamlar Sehven Yanlış Yazılmıştır" Deyip Kaldırdı

İETT Tepki Çeken Paylaşımını "Rakamlar Sehven Yanlış Yazılmıştır" Deyip Kaldırdı

8 ay önce

İETT resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım sosyal medyada tepkilere neden olunca "Görseldeki rakamlar sehven yanlış yazılmıştır." diyerek paylaşımı kaldırdı.

İETT'nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım sosyal medyada tepkilere neden olunca "Paylaştığımız görseldeki rakamlar sehven yanlış yazılmıştır." diyerek paylaşımı kaldırdığını duyurdu.

İETT'NİN PAYLAŞIMI SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI

İETT'nin resmi Twitter hesabından ilginç bir paylaşım gerçekleştirildi. Yapılan paylaşımda; "Araştırmamıza göre toplu ulaşım araçlarıyla yapılan seyahatler 6 kat daha hızlı ve 6 kat daha ekonomik." ifadeleri kullanıldı.

VATANDAŞLARDAN ÇOK SAYIDA ŞİKAYET GELDİ

İETT'nin yaptığı bu araştırmaya sosyal medya kullanıcıları oldukça tepki gösterdi. Vatandaşlar otobüs ve metrobüsün çok kalabalık olmasından şikayet etti.

TEPKİLER ÜZERİNE PAYLAŞIM KALDIRILDI

İETT gelen tepkiler üzerine yaptığı açıklamada paylaşımı kaldırdığını duyurdu.

İETT twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Paylaştığımız görseldeki rakamlar sehven yanlış yazılmıştır. Yapılan yanlışı düzeltmek amacıyla paylaşımı kaldırmış bulunmaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

İETT'nin Tweeti Sosyal Medyayı Karıştırdı!
ABD Başkan Yardımcısı Pence'den Erdoğan'a Gizli Telefon: S-400 Almayın Elektrik, Su ve Gaz Sayaçları İçin Muayene Uyarısı

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi