Son Dakika Haberleri: İftar Saatinde Yıldırım Düşmesi Sonucu Ahşap Evde Yangın Çıktı

İftar Saatinde Yıldırım Düşmesi Sonucu Ahşap Evde Yangın Çıktı

8 gün önce

İftar saatinde yıldırım düşmesi sonucu ahşap evde yangın çıktıKÜTAHYA - Kütahya'nın Domaniç ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde iftar saatinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangında, Muammer Kocaağa'ya ait ardiye olarak kullanılan ahşap ev kullanılamaz hale geldi.

İftar saatinde yıldırım düşmesi sonucu ahşap evde yangın çıktı

KÜTAHYA - Kütahya'nın Domaniç ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde iftar saatinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangında, Muammer Kocaağa'ya ait ardiye olarak kullanılan ahşap ev kullanılamaz hale geldi.
Bayram arifesinde, iftardan kısa bir süre sonra başlayan gök gürültüleri, kısa sürede Domaniç'in üstüne ulaştı. Sağanak yağmurla birlikte çakan yıldırımlardan biri, Domaniç İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde ki Muammer Kocaağa'ya ait iki katlı eski ahşap eve düştü.
Kullanılmayan eşyalarla dolu olan ardiye olarak kullanılan ev kısa sürede alevlere teslim oldu.
Şimşek gürültüsüyle komşular sokağa çıkınca, ahşap evden çıkan dumanları fark edip itfaiye ve 112 ekiplerine haber verdiler.
Yangın, kısa sürede Domaniç Belediye itfaiyeleri, Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazözler ve Çukurca Belediyesine ait itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

YORUMLAR


10 Kurşunla Öldürmüştü, Duruşmada "Kazayla Oldu" Dedi Taksici, Kendisini Trafiğe Soktuğu İçin Kadın Turisti Arabadan Dışarı Attı, O Anlar Kaydedildi

Sosyal Medyada Canlı Yayın Yaparken Şarampole Uçtu: 1'i Ağır, 2 Yaralı Trabzon'da Sel Suları, Beton Pompası ile Kamyonu Dereye Sürükledi, O Anlar Saniye Saniye Görüntülendi