Iğdır'da "2011 Yılı Eğitim Değerlendirme" Toplantısı - Son Dakika

Iğdır'da "2011 Yılı Eğitim Değerlendirme" Toplantısı

02.01.2012 15:45
Iğdır'da

Iğdır Valisi Amir Çiçek, 2012 yılında özellikle kız çocuklarının okullaştırılmasına ve okulöncesi eğitime ağırlık vereceklerini ifade etti.

Iğdır Valisi Amir Çiçek, 2012 yılında özellikle kız çocuklarının okullaştırılmasına ve okulöncesi eğitime ağırlık vereceklerini ifade etti.

Çiçek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan "2011 yılı Eğitim Değerlendirme" toplantısında yaptığı konuşmada, eğitim alanında 2012 yılının Iğdır için parlayan bir yıl olmasına gayret edeceklerini söyledi.

Sosyal Destek Programı (SODES) AB Hibe Fonu ve Serhat Kalkınma Ajansı'na

(SERKA) projeler sunularak eğitim çıtasını yükselteceklerini belirten Çiçek,

"İlimizde önemli bir öğretmen açığı bulunmamaktadır. Iğdır'ın en ücra köşelerine bile eğitimde en kaliteli hizmeti ve teknolojik donanıma kavuşturduk. Eksikleri olan okulların da 2012 yılı içinde eksiklerini gidereceğiz" dedi.

Bu arada, toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Tahir Kaman, Vali Yardımcısı Türker Çağatay Halim ile İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

- IĞDIR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Iğdır'da '2011 Yılı Eğitim Değerlendirme' Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı 23:46 Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler 22:35 İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler "Allahu Ekber" diye bağırıp denizde eğlendiler
Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu 22:17 Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti 21:53 Manchester United, Real Madrid'in yıldızı Raphael Varane'ı transfer etti Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor
Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 17:03 Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor Silahla vurulan ayı gölde boğularak can verdi 16:34 Silahla vurulan ayı gölde boğularak can verdi
Advertisement