Iğdır'da Spor Faaliyetleri (Fotoğraflı - Son Dakika

Iğdır'da Spor Faaliyetleri (Fotoğraflı

07.12.2011 12:00
Iğdır'da Spor Faaliyetleri (Fotoğraflı, System.String[]

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan "2011 Gençler İl Birinciliği" yarışması sona erdi.

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan "2011 Gençler İl Birinciliği" yarışması sona erdi.

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, İskender Iğdır Spor Salonu'nda yapılan turnuvaya katılımın yoğun olduğu, yarışmanın iki kategoride yapıldığı ifade edildi.

Açıklamada dereceye giren sporcular şöyle sıralandı:

"Bayanlar kategorisinde birinciliği Elif Çıyrık, ikinciliği Goncagül Yoloza, üçüncülüğü Nazlı Karabulut alırken,erkelerde birinciliği Uğurcan Bulut, ikinciliği Hasan Güraras, üçüncülüğü Akif Alagöz aldı"

- IĞDIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Iğdır'da Spor Faaliyetleri (Fotoğraflı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun