Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Iğdır: Iğdır'daki Patlamanın Ardından - Son Dakika

Iğdır: Iğdır'daki Patlamanın Ardından

Iğdır Valisi Halil Ulusoy, 17 Kişinin Yaralandığı Patlamanın Meydana Geldiği Olay Yerinde İncelemelerde Bulundu.

Iğdır: Iğdır\'daki Patlamanın Ardından
24.09.2006 - 18:01,

Iğdır Valisi Halil Ulusoy, 17 kişinin yaralandığı patlamanın meydana geldiği olay yerinde incelemelerde bulundu.

Valililer toplantısı için İstanbul'da bulunan Iğdır Valisi Halil Ulusoy, kente döner dönmez 17 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın meydana geldiği olay yerinde incelemede bulundu.

Yetkililerden olayla ilgili bilgi alan Vali Ulusoy, daha sonra açıklamada bulundu. Vali Ulusoy, olayın dün akşam saat 18.20 sıralarında, çalıntı ve sahte plakalı 34 PEM 60 plakalı beyaz Ford Transit minibüsteki patlaması sebebiyle meydana geldiğini, olayda 17 kişinin yaralandığını söyledi. Vali Ulusoy, 3 kişinin Erzurum'a sevkedildiğini 14 kişiden 13'ünün taburcu edildiğini ve kalan tek kişinin önümüzdeki Salı günü taburcu edileceği bilgisini aldığını söyledi. Vali Ulusoy, duyarlı davranan Iğdırlılar'a da teşekkür etti.

Olayda yaralanan Polisevi teknisyen yardımcısı Muzaffer Kargan, "Bir anda patlama oldu. Ne olduğunu anlayamadık. Çok sayıda yaralı vardı. Ben de yaralanmıştım. Hastaneye kaldırdılar, bugünde taburcu oldum" diye konuştu.

Iğdır Devlet Hastanesi'ne giderek yaralıları ziyaret eden Vali Halil Ulusoy, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Vali Ulusoy, hastaların durumu hakkında da ilgililerden bilgi aldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Güncel Iğdır: Iğdır'daki Patlamanın Ardından - Son Dakika


Advertisement