İgmg'nin Hedefi Kurban Bayramında Yoksullara Yardım - Son Dakika

İgmg'nin Hedefi Kurban Bayramında Yoksullara Yardım

05.09.2014 10:35
İgmg'nin Hedefi Kurban Bayramında Yoksullara Yardım, System.String[]

Memlekette YOKSULLAR DEĞİL ARAÇLARIN YENİ MODELİ GÜNDEMDE Bölge Tanıtım Başkanı Dr. Fatih Koyuncu ise konuşmasında, 'Burada çalışan sizlerin samimiyetini tatile gittiğim memleketimde bulamadım. Kimliğinin önünde bir çok unvan barındıran birçok kişi aracının modelini ya da yazlığını kışlığını sorguluyor.

Memlekette YOKSULLAR DEĞİL ARAÇLARIN YENİ MODELİ GÜNDEMDE

Bölge Tanıtım Başkanı Dr. Fatih Koyuncu ise konuşmasında, 'Burada çalışan sizlerin samimiyetini tatile gittiğim memleketimde bulamadım. Kimliğinin önünde bir çok unvan barındıran birçok kişi aracının modelini ya da yazlığını kışlığını sorguluyor. Sizlerin kurduğu bu teşkilatla Asya'dan Afrika'ya, savaş bölgelerinden yetim ve yoksul halklara kadar sizin gibi kimse ulaşma kaygısında değil' şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İgmg'nin Hedefi Kurban Bayramında Yoksullara Yardım - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement