Igsiad'a Yeni Yönetim - Son Dakika

Igsiad'a Yeni Yönetim

25.02.2011 18:20
Igsiad'a Yeni Yönetim, System.String[]

Isparta Girişimci Sanayici İş Adamları Derneği

Isparta Girişimci Sanayici İş Adamları Derneği

(IGSİAD) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Tortop, Isparta için faydası olacak her projeye öncü ve destekçi olacaklarını belirtti.

IGSİAD yeni yönetimi, düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. IGSİAD Başkanı Tortop, toplantıda yaptığı açıklamada, yönetimde farklı siyasi görüşlere sahip isimlerin yer aldığını belirtti. Siyaset üstü çalışma yapacaklarını belirten Tortop, Isparta'nın şehir dokusunun sanayiden çok hizmet sektörüne kaydığını ve alternatif alanların yaratılması konusunda ortak çalışmalar yapacaklarını aktardı. Derneğin bugüne kadar Isparta'da pek çok projenin öncüsünü yürüttüğünü söyleyen Tortop, "Isparta'nın yararına olacak projelerde öncü ve destek olmayı hedefliyoruz" dedi.

Isparta'da yetişmiş insan gücünün bir hayli fazla olduğunu belirten Tortop, Isparta'nın yıldızının hızlı parlayacağını ve kaybedilen girişimcilik ruhunun yeniden kazandırılacağını beklediklerini söyledi.

Isparta Girişimci Sanayici İş Adamları Derneği'nin (IGSİAD) yeni yönetim kurulunda, Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tortop, Başkan Yardımcısı Alper Bayhan, Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu, Genel Sekreter Fikret Yurtaslan, Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Osman Köse, Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Çağlar, Komisyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Özdemir, Komisyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Okçu yer aldı.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Igsiad'a Yeni Yönetim - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı