İha'nın "Oradaydık, Unutmadık, Unutturmadık" Adlı Fotoğraf Sergisi Rize'de Açıldı - Son Dakika

İha'nın "Oradaydık, Unutmadık, Unutturmadık" Adlı Fotoğraf Sergisi Rize'de Açıldı

3 yıl önce

Rize’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi için Türk milletinin destansı direnişini konu alan ve İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından çekilen fotoğrafların yer aldığı sergi bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kampüsü’nde açıldı.

İha'nın

Rize'de 15 Temmuz hain darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi için Türk milletinin destansı direnişini konu alan ve İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından çekilen fotoğrafların yer aldığı sergi bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kampüsü'nde açıldı.


Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) ev sahipliğindeki serginin açılışını Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman yaptı. Sergi açılış kurdelesi kesildikten sonra 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında Ankara ve İstanbul'da İhlas Haber Ajansı muhabirleri tarafından çekilmiş çok özel karelerden oluşan yaklaşık 60 fotoğraf Rizeliler ile buluştu. Karaman ve beraberindekiler sergiyi gezerek resimleri tek tek inceleme fırsatı buldu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Hüseyin Karaman, sergiyi gezmesinin ardından şehitler için Fatiha okumayı ihmal etmedi. - RİZE

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2017 03:09 Kaynak: İHASon Dakika

Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı
Antalya'da "ay balığı" görüntülendi Mahsun Kırmızıgül 14 yıl sonra ilk kez şarkı söyledi