İhh ve Ayder'den Fransa'nın Zulmü ve Ermeni Soykırımı" Sergisi - Son Dakika

İhh ve Ayder'den Fransa'nın Zulmü ve Ermeni Soykırımı" Sergisi

02.01.2012 16:00
İhh ve Ayder'den Fransa'nın Zulmü ve Ermeni Soykırımı

İnsani Yardım Vakfı (İHH) ve Konya Anadolu İnsani Yardım Derneği (AYDER) Seydişehir Gönüllüleri tarafından "Fransa'nın kanlı tarihi ve Ermeni zulmü" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

İnsani Yardım Vakfı (İHH) ve Konya Anadolu İnsani Yardım Derneği (AYDER) Seydişehir Gönüllüleri tarafından " Fransa'nın kanlı tarihi ve Ermeni zulmü" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Seydişehir Hükümet Konağı önünde açılan sergiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Sergi açılısında İHH ve AYDER Seydişehir Gönüllüleri Fransa ve emperyalist ülkelere tepkilerini dile getiren bir basın açıklaması yaptı.

Serginin pazar gününe kadar açık kalacağı bildirildi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İhh ve Ayder'den Fransa'nın Zulmü ve Ermeni Soykırımı' Sergisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı TOGG'dan yerli otomobilin fabrikasının inşaatıyla ilgili paylaşım: Çalışmalar hızla devam ediyor Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi