Son Dakika Haberleri: İhik Başkanı Serdar, Sollorano'yla Bir Araya Geldi

İhik Başkanı Serdar, Sollorano'yla Bir Araya Geldi

6 gün önce

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu (İHİK) Başkanı Ömer Serdar, Birleşmiş Milletler (BM) Türkiye Mukim Koordinatörü ve Kalkınma Programı Mukim Temsilcisi Irena Vojackova Sollorano ile biraraya geldi.

İhik Başkanı Serdar, Sollorano'yla Bir Araya Geldi, System.String[]
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu (İHİK) Başkanı Ömer SerdarBirleşmiş Milletler (BM) Türkiye Mukim Koordinatörü ve Kalkınma Programı Mukim Temsilcisi Irena Vojackova Sollorano ile biraraya geldi.

 AK Parti Elazığ Milletvekili ve İHİK Başkanı Ömer Serdar, BM Türkiye Mukim Koordinatörü ve Kalkınma Programı Mukim Temsilcisi Irena Vojackova Sollorano Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir araya geldi. Bir araya gelen ikili, BM ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu arasında muhtemel işbirliği konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Komisyon olarak BM ile işbirliğine önem verdiklerini vurgulayan İHİK Başkanı Ömer Serdar, "Sollorano ile insan haklarıyla ilgili neler yapabileceğimiz konusunda düşüncelerimizi paylaştık. İslamofobi, ayrımcılıkla mücadele ve çocuk hakları gibi konularda olası işbirliği alanları açmak istiyoruz. Oldukça verimli bir görüşme oldu. Geleceğe yönelik bir perspektif belirledik. Önümüzdeki dönemde somut bir takım adımlar atarak bu işbirliğini pekiştireceğimize inanıyorum" dedi. - ANKARAAK Parti-MHP'nin Hazırladığı İttifak Yasası Teklifi Meclis'e Sunuldu Dolandırıcı Kurbanı Olan Kadınlar, Yaşadıklarını Esra Erol'da Anlattı

Seçim İttifakı Düzenlemesi Meclis'e Sunuldu! İşte Tahmini Seçim Oy Pusulası Galatasaray Doktoru Yener İnce Gomis'in Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı