İhsan Özkes'ten Tepki Çeken Atatürk ve CHP Tweet'leri - Son Dakika

İhsan Özkes'ten Tepki Çeken Atatürk ve CHP Tweet'leri

5 yıl önce

CHP'den istifa eden İhsan Özkes, sosyal medya hesabından CHP'yi eleştirerek "Atatürk bugün yaşasaydı ilk işi herhalde CHP'yi kapatmak olurdu, aksi halde sirozdan değil CHP'den ölürdü." dedi.

İhsan Özkes'ten Tepki Çeken Atatürk ve CHP Tweet'leri, System.String[]

CHP'den istifa eden eski bağımsız milletvekili İhsan Öskes, Twittter'da Atatürk ve CHP'yi hedef alan tweet'leriyle tepki çekti.

CHP'Yİ HEDEF ALDI

Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday olduktan sonra seçilen ve daha sonra partisinden istifa eden İhsan Öskes Twitter'da Atatürk ve Cumhuriyet Halk Partisi'ni hedef aldı. Özkes, eski partisini söyle eleştirdi;

"CHP'yi değil adaylığını açıklayanlar Türkiye bir araya gelse kurtaramaz. CHP iflah olmaz. CHP'deki kavga CHP içinde iktidar olma kavgasıdır. CHP'liler 'Önce Türkiye' sloganlarında samimi iseler, CHP'yi kapatsınlar, kimi CHP'lilerin yararlanması dışında CHP'nin bu ülkeye yararı yok. Atatürk bugün yaşasaydı ilk işi herhalde CHP'yi kapatmak olurdu, aksi halde sirozdan değil CHP'nin bu haline kahrından ölürdü."

İşte o tweetler:

İhsan Özkes'in bu tweet'lerinin ardından ise kullanıcılardan tepki mesajları yağdı. İşte o mesajlardan bazıları:


Haber Yayın Tarihi: 09.11.2015 04:47 Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı Elazığ'da deprem bölgesinden canlı yayın yapan muhabir, gözyaşlarına hakim olamadı

Son Dakika Haberleri