İhsangazi Kaymakamı Çetinbaş'tan Ziyaretler - Son Dakika

İhsangazi Kaymakamı Çetinbaş'tan Ziyaretler

19.01.2012 19:40
İhsangazi Kaymakamı Çetinbaş'tan Ziyaretler, System.String[]

İhsangazi Kaymakamı Erdal Çetinbaş, ilçedeki kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

İhsangazi Kaymakamı Erdal Çetinbaş, ilçedeki kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Kaymakam Çetinbaş, yaptığı konuşmada, her fırsatta ilçe halkıyla bir araya gelmeye gayret gösterdiğini, sıkıntıları yerinde dinlediğini söyledi.

Halkın sorunlarına çare bulmak için ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini anlatan Çetinbaş, "Sıkıntısı olan vatandaşımız bize geliyor. Ancak bizlere ulaşmayan vatandaşların ayağına gitmeye gayret ediyoruz. Halkımızla bir arada olmaktan mutluyuz" dedi.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İhsangazi Kaymakamı Çetinbaş'tan Ziyaretler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın