Ikby Güvenlik Ajansı Müsteşarı Barzani - Son Dakika

Ikby Güvenlik Ajansı Müsteşarı Barzani

09.12.2016 00:17

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Programdan detaylar IKBY Güvenlik Ajansı Müsteşarı Mesrur Barzani'nin açıklamaları WASHİNGTON - IKBY Güvenlik Ajansı Müsteşarı Mesrur Barzani, Amerika'nın başkenti Washington'da Woodrow Wilson Merkezinde düzenlenen foruma katılarak, bir konuşma yaptı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Programdan detaylar

IKBY Güvenlik Ajansı Müsteşarı Mesrur Barzani'nin açıklamaları

WASHİNGTON - IKBY Güvenlik Ajansı Müsteşarı Mesrur Barzani, Amerika'nın başkenti Washington'da Woodrow Wilson Merkezinde düzenlenen foruma katılarak, bir konuşma yaptı.

Babacan, partisinin düzensiz göçün önlenmesine ilişkin eylem planını açıkladı Açıklaması Babacan, partisinin düzensiz göçün önlenmesine ilişkin eylem planını açıkladı Açıklaması ABD'li İşverenler İşçi Bulamıyor ABD'li İşverenler İşçi Bulamıyor Bu meyveyi yetişmek için serasına kamera sistemi ve soba kurdu Bu meyveyi yetişmek için serasına kamera sistemi ve soba kurdu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ikby Güvenlik Ajansı Müsteşarı Barzani - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement