Son Dakika Haberleri: 'İki Aile' Dizisinin Efe'si Doğaç Yıldız Büyüdü

'İki Aile' Dizisinin Efe'si Doğaç Yıldız Büyüdü

2 yıl önce

'İki Aile' dizisinin küçük ergeni Doğaç Yıldız şimdi kocaman bir delikanlı oldu. Yakışıklı olacağı taa o zamanlardan belli olan Yıldız'a genç kızlar bayılıyor.

Başrollerini Emre Kınay ve İclal Aydın'ın oynadığı 'İki Aile' dizisi yayınlandığı dönemde televizyon dünyasına damga vurmuştu. Dizinin çocuk oyuncularından Doğaç Yıldız, büyüdü. Şimdi çok yakışıklı bir genç oldu.

OYUNCULUĞA İLK ADIMINI 8 YAŞINDA ATMIŞTI

Oyunculuğu bırakmayan Doğaç Yıldız eğitimini aldı ve yoluna devam ediyor.Oyunculuğa ilk adımını sekiz yaşında, İsviçre'den gelen bir Türk yönetmenin orta metraj filmiyle atan, son zamanların yükselen ismi Doğaç Yıldız, bu aralar Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Şehzade Kasım rolüyle konuşuluyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncuyu ekranlarda ilk görüşümüz ise henüz 15 yaşındayken, İki Aile dizisi ile olmuştu.


GENÇ KIZLAR ONA HASTA

Şimdilerde 25 yaşında olan Doğaç'ın, annesinin ve babasının da oyuncu olması tiyatro kulislerinde bir sürü önemli oyuncuyla iç içe büyümesine neden olmuş. Pek çok tiyatro oyunu ve Kar adlı bir sinema filmi bulunan genç oyuncunun gelecek projeleri hayranları tarafından merakla bekleniyor. Doğaç'ın şimdiki haline de genç kızlar bayılıyor.

İşte Doğaç Yıldız'ın şimdiki hali:YORUMLAR


Marketlerde Yöresel Ürünler İçin Raf Zorunluluğu Geliyor Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı