Son Dakika Haberleri: İki Bekar

İki Bekar

2 yıl önce

Shanette ile Jack'in komik hikayesini anlatan "İki Bekar" tiyatro oyunu, Duru Tiyatro'da izleyicisi ile buluşuyor.

İki Bekar, System.String[]
Shanette ile Jack'in komik hikayesini anlatan "İki Bekar" tiyatro oyunu, Duru Tiyatro'da izleyicisi ile buluşuyor.

"Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack'in komik hikayesi...

Shanette adım adım izliyor Jack'i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette'ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı... Vazgeçmeye hiç niyeti yok.

Duru Tiyatro'nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu'nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick'in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koyuyor.

Emre Kınay Jack Fisher'ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn'u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi.

Duru Tiyatro'nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz'ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat sizi bekliyor. Geç kalmadan yerlerinizi hemen ayırtın. Bizden söylemesi..."

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Kadıköy

Mekan : Duru Tiyatro Büyük S.

Mekan Adresi : Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No: 84 Moda

Başlangıç Saati : 23.04.2017 16: 00: 00

Bitiş Saati : 23.04.2017 18: 00: 00

Kategori : İki Bekar

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır
Kaynak: Etkinlik.io
Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu Son Dakika! Bakan Gül, IMF'nin Türkiye Açıklamalarına Yanıt Verdi: Seçimlere Karışmayan Bir Onlar Kalmıştı