İki Haftadır Onarılmadığı İddia Edilen Elektrik Teli İki İneği Telef Etti - Son Dakika

İki Haftadır Onarılmadığı İddia Edilen Elektrik Teli İki İneği Telef Etti

15.01.2012 17:06
İki Haftadır Onarılmadığı İddia Edilen Elektrik Teli İki İneği Telef Etti, System.String[]

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle koptuğu ve tamir edilmediği iddia edilen elektrik teli, iki ineğin telef olmasına neden oldu.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle koptuğu ve tamir edilmediği iddia edilen elektrik teli, iki ineğin telef olmasına neden oldu.

İneklerin sahibi Havva Külahlı, Ulualan mevkisindeki elektrik tellerinin geçen hafta şiddetli rüzgar nedeniyle koptuğunu, yetkililere haber vermelerine rağmen kabloların tamir edilmediğini iddia etti. Her ikisi de hamile olan ineklerine bugün alanda otlarken kopan teller nedeniyle elektrik çarptığını vurgulayan Külahlı, "Bu olayın sorumlularından davacıyım. İneklerim onların ihmali nedeniyle öldü" dedi.

Külahlı, çocuklarının da aynı yerde oyun oynadığını belirterek "İneklerim gibi çocuklarımın başına da bir şey gelebilirdi. Böyle sorumsuzluk olmaz. Bunun sorumlularının ineklerimin ve karnındaki buzağılarının hesabını vermelerini istiyorum" diye konuştu.

İnekleri telef olan Havva Külahlı'nın akrabası Mehmet Özden de kablonun kopmasının ardından sürekli olarak elektrik arızayı arayarak durumu bildirdiklerini savundu. Özden, "En az 3-4 defa arızayı arayarak bilgi verdim. Son olarak arızadan beni aradılar ve hemen gelip kabloyu tamir edeceklerini söylediler. Ama aradan iki gün geçmesine rağmen yine gelmediler" dedi.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İki Haftadır Onarılmadığı İddia Edilen Elektrik Teli İki İneği Telef Etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Samsun'da kan donduran olay! Amatör futbolcu, alev alan otomobilde yanarak can verdi 16:00 Samsun'da kan donduran olay! Amatör futbolcu, alev alan otomobilde yanarak can verdi Yiğido evinde ilk kez güldü! Sivasspor, sahasında Fatih Karagümrük'ü 4-0 yendi 15:47 Yiğido evinde ilk kez güldü! Sivasspor, sahasında Fatih Karagümrük'ü 4-0 yendi Ryan Babel'in şarkısını beğenmeyenlerin sayısı, beğenenleri ikiye katladı 15:47 Ryan Babel'in şarkısını beğenmeyenlerin sayısı, beğenenleri ikiye katladı
Büyükçekmece'de yapılan operasyonda 2,5 milyon liralık cinsel içerikli macun ele geçirildi 15:32 Büyükçekmece'de yapılan operasyonda 2,5 milyon liralık cinsel içerikli macun ele geçirildi Mezarlıkta toprağa gömülü olarak bulunan bebeğin, annesi ve anneannesi tarafından bırakıldığı öne sürüldü 15:08 Mezarlıkta toprağa gömülü olarak bulunan bebeğin, annesi ve anneannesi tarafından bırakıldığı öne sürüldü Alanya mağlubiyetiyle çıldıran Muslera, rakip futbolculara saldırdı! O anlar kameralarda 14:48 Alanya mağlubiyetiyle çıldıran Muslera, rakip futbolculara saldırdı! O anlar kameralarda
3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı 14:34 3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı pazartesi günü yapılacak! Korona tedbirleri dahil 4 önemli konu başlığı ele alınacak 14:08 Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı pazartesi günü yapılacak! Korona tedbirleri dahil 4 önemli konu başlığı ele alınacak
Advertisement