İki Kadın, Bir Erkek Filmi - Son Dakika

İki Kadın, Bir Erkek Filmi

14.07.2011 18:48

İki Kadın, Bir Erkek filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. İki Kadın, Bir Erkek filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sundance film Festivali gösterimlerinde olumlu eleştiriler alan filmde lezbiyen bir çift olan Nic ve Jules, yapay döllenme ile 2 çocuk sahibi olurlar. Çocuklar yaşları erdiğinde gerçek babaları ile tanışmak isterler. Paul adındaki donör onların babalarıdır ve çocuklar Paul'ü anneleri ile tanıştırmak ister. Paul'ün gelmesi aile düzenini değiştirecek ve yepyeni bir aile tanımının yapılmasına yol açacaktır.

Yönetmen: Lisa Cholodenko

Senaryo: Stuart Blumberg, Lisa Cholodenko

Oyuncular: Josh Hutcherson, Mia Wasikowska, Mark Ruffalo, Annette Bening, Julianne Moore

Filmin Türü: Komedi, Drama

Orijinal Adı: The Kids Are All Right

Yapımcı Firma: Mandalay Vision

Yapım Yılı: 2010

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 106 dk.

Resmi Sitesi: http://filminfocus.com/film/the_kids_are_all_right/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 11.03.2011

İki Kadın, Bir Erkek Filmi

Son Dakika Güncel İki Kadın, Bir Erkek Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti