İki kişi kucağına aldığı koyunla trafikte herkesin canını tehlikeye attı - Son Dakika

İki kişi kucağına aldığı koyunla trafikte herkesin canını tehlikeye attı

06.07.2022 16:39

Sultanbeyli'de iki kişi motorsiklet üzerine kucağına bir de koyun alarak trafiğe çıktı. Çevredekilerin bakışlarına aldırış etmeyen ikili kucağına aldıkları koyun ile yoluna devam etti. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul'da bir motosiklet sürücüsü ve arkasındaki kişi kucağına aldıkları koyunu motosiklet ile götürmeye çalıştı. Şahıslar çevredekilerin şaşkın bakışları arasında yoluna devam ederken, yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

KOYUN DÜŞME TEHLİKESİ YAŞADI

Sürücü ve arkasındaki yolcunun arasına aldığı koyun her an düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, motosikletli yoluna devam etti.

YORUMLAR
500
Akşener, Zeytinburnu'nda: 'Şuculuk Buculuk Üzerinden Oy Vermeye Kalkışırsanız Kazık Yiyorsunuz' Akşener, Zeytinburnu'nda: 'Şuculuk Buculuk Üzerinden Oy Vermeye Kalkışırsanız Kazık Yiyorsunuz' 19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali sona erdi 19. Uluslararası Bodrum Bale Festivali sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşümde hak sahibi ailenin evine konuk oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşümde hak sahibi ailenin evine konuk oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İki kişi kucağına aldığı koyunla trafikte herkesin canını tehlikeye attı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement