Son Dakika Haberleri: İki Motosiklet Çarpıştı, Yara Almayan Sürücüler Tokalaşıp Ayrıldı

İki Motosiklet Çarpıştı, Yara Almayan Sürücüler Tokalaşıp Ayrıldı

4 ay önce

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, iki motosikletin çarpıştığı kazada yara almayan sürücüler, kazanın şokunu atlattıktan sonra tokalaşıp birbirlerine geçmiş olsun dileğinde bulunarak ayrıldı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, iki motosikletin çarpıştığı kazada yara almayan sürücüler, tokalaşıp birbirlerine geçmiş olsun dileğinde bulundular. Kaza anı ve sonrası, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

İKİSİNDE DE KASK YOKTU

Turgutlu'daki kaza, cuma günü saat 11.20'de, İstiklal Mahallesi Altıntaş ve Yalova Sokak'ın kesiştiği noktada meydana geldi. Sürücüleri ve plakaları belirlenemeyen iki motosiklet çarpıştı. Başlarında kask bulunmayan sürücüler yere düştü. Her iki sürücünün de yara almadan atlattığı kazada motosikletlerde küçük çapta maddi hasar meydana geldi.

TOKALAŞIP AYRILDILAR

Kazanın şokunu atlattıktan sonra ayağa kalkan sürücüler, motosikletleri yerden kaldırdı. Sürücüler daha sonra tokalaşarak, birbirlerine geçmiş olsun dileğinde bulunup, motosikletleriyle olay yerinden ayrıldı. O anlar ise bir evin güvenlik kamerasına yansıdı.


YORUMLAR


AK Parti'nin İstanbul Anketinden Kadir Topbaş'ın İsmi Çıktı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu

Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı