İki Olağanüstü Oyuncu, Unutulmaz Bir Eser! - Son Dakika

İki Olağanüstü Oyuncu, Unutulmaz Bir Eser!

16.12.2014 16:27
İki Olağanüstü Oyuncu, Unutulmaz Bir Eser!

Dünya'nın 'Çirkin' dediği ama bir o kadar da yetenekli yıldızı Gerard Depardue , Anouk Amiee 'Love Letters' adlı tiyatro oyunu ile 8 Ocak tarihinde ilk kez Zorlu'da!

Fransa'nın dünyaca ünlü iki oyuncusunu aynı sahnede buluşturan Love Letters Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde izleyiciyle buluşuyor. Pulitzer Tiyatro Ödülleri'nde finale yükselen, 30'dan fazla dile çevrilen, daha önce Elizabeth Taylor, Mel Gibson, Kathleen Turner, Sigourney Weaver ve Christopher Walken gibi aktör ve aktristlerin de sergilediği oyunu bu kez Gerard Depardieu ve Anouk Aimée sahneye taşıyor.

Fransa'nın tüm dünyada popüler olmuş önemli aktörlerinden Gerard Depardieu ve Anouk Aimée'nin sahneye taşıdığı Love Letters ilk kez Zorlu'da İstanbullularla buluşuyor. Aşkın karşı konulamayan güçlü bağını romantizm yüklü bir dille anlatan oyun, birbirlerinden ayrı geçirdikleri 50 yıl boyunca aşklarını mektuplarla ayakta tutan Andrew Makepeace ve Melissa Gardner arasındaki ilişkiyi sahneye taşıyor. İki aşığın 50 yıl boyunca kopmayan bağlarını uzun bir masanın iki ucunda birbirlerine okudukları mektuplar, notlar ve kartlarla anlatan hikayenin sonunda Andrew senatör olurken Melissa sanat hayatında aradığı başarıyı yakalayamayarak intihar ediyor.

Daha önce Elizabeth Taylor, Mel Gibson, Kathleen Turner, Sigourney Weaver ve Christopher Walken gibi dünyaca ünlü aktör ve aktristler tarafından da sergilenen bu oyun; 8 Ocak'ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sanatseverlerle buluşuyor.

Uzun bir masanın ucunda iki dev...

Romantik bir aşk hikayesini mektuplarla sahneye taşıyan Love Letters uzun bir masanın iki ucunda oyunculuğun iki devini karşı karşıya getiriyor. Oyundaki iki aşığı Fransa'nın en iyi erkek oyuncu kategorisinde Cannes, Cesar ve Golden Globe ödüllerine sahip dünyaca ünlü aktörü Gerard Depardieu ile 14 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde 70'den fazla film sığdıran, Cannes, Golden Globe ve Cesar ödüllü Anouk Amiee canlandırıyor.

YORUMLAR
500
Fransa Bisiklet Turu Fransa Bisiklet Turu Fransa'da 24 saatte 206 bin 554 vaka Fransa'da 24 saatte 206 bin 554 vaka Von der Leyen: 'AB Rusya'nın gazı tamamen kesmesine hazırlanmalı' Von der Leyen: 'AB Rusya'nın gazı tamamen kesmesine hazırlanmalı'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İki Olağanüstü Oyuncu, Unutulmaz Bir Eser! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement