İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı - Son Dakika

İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı

01.01.2012 11:27
İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı, System.String[]

İzmir'in Buca İlçesi'nde, yeni yıl eğlencesinden dönenleri taşıyan iki otomobil çarpıştı.

İzmir'in Buca İlçesi'nde, yeni yıl eğlencesinden dönenleri taşıyan iki otomobil çarpıştı. İki kişinin otomobilde sıkıştığı kazada 5 kişi yaralandı.

Kaza, saat 03.00 sıralarında, Vali Rahmi Bey Mahallesi Özmen Caddesi'ndeki eski Buca Stadı karşısında meydana geldi. Çevik Bir Meydanı'ndan Hasanağa Parkı yönüne giden 27 yaşındaki Aytaç Gezer yönetimindeki 07 AVE 86 plakalı otomobille, karşı yönden gelen 40 yaşındaki İbrahim Ablak yönetimindeki 35 KVD 90 plakalı otomobil çarpıştı. 2 kişinin otomobilde sıkıştığı kazada 5 kişi yaralandı. Kazayı görenler polis, sağlık ve AKS 110 ekiplerine bildirdi. AKS 110 ekiplerinin çalışması sonucu sürücü Ablak ve eşi, 35 yaşındaki Filiz Ablak, sıkıştığı yerden kurtarıldı. Acil yardım ekiplerince kurtarılan Ablak çifti, yanlarındaki 40 yaşındaki Erdinç Sepetçi ve 34 yaşındaki Nihan Tübekçi ile diğer aracın sürücüsü Gezer ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı. Tedaviye alınan 5 yaralının da sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Sürücü Albak'ın aşırı hızlı olduğu ileri sürüldü. Sürücülerin alkollü olup olmadıklarının ise yapılacak kan testiyle belirleneceği bildirildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KÖ,OG(AÖ/İD) - İzmir

İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağının yola serilmesi büyük tepki toplamıştı! Valilik, soruşturma başlattı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar