Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı - Son Dakika

Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı

07.12.2021 06:24

Adana'da sevgili olan Serap O. ve Kemal K., evde oldukları sırada henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma başladı. Çıkan arbedede iki sevgili de aldıkları bıçak darbesiyle yaralandı.

Adana'da sevgili olan Serap O. (34) ve Kemal K. (34), aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmada birbirlerini bıçakla yaraladı. Serap O.'nun ilk ifadesinde Kemal K.'nın elinde olan bıçağı alıp, kendini savunmak için sevgilisini yaraladığı, çıkan arbedede kendisinin de yaralandığını söylediği öne sürüldü.

SEVGİLİSİNİN EVİNE GİTTİ

Saat 04.00 sıralarında Kemal K., merkez Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi'nde sevgilisi Serap O.'nun evine geldi. İkili henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine iki sevgili, iddiaya birbirine saldırdı. Serap O., sevgilisini bıçakla 5 yerinden yaralarken, kendisi de arbede sırasında kolandan bıçakla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.

Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı

İKİ FARKLI HASTANEYE KALDIRILDILAR

Hafif şekilde yaralanan iki sevgili, kentteki iki farklı hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan Serap O.'nun ilk ifadesinde, Kemal K.'nın elinde bıçakla boğazına sarıldığı, o an kendisini korumak için bıçağı elinden alıp, sevgilisini yaraladığını, çıkan arbedede kendisinin de yaralandığını söylediği öne sürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı
Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı
YORUMLAR
500

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Evde tartışmaya başlayan sevgililer birbirilerini bıçakladı - Son Dakika


Advertisement