İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor - Son Dakika

İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor

17.03.2016 10:50
İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor, System.String[]

"Puzzle Dikkat ve Sabır İster Biz İse Hız!"sloganıyla geçen yıl ilk kez düzenlenen, Türkiye Puzzle Hız Yarışması’nın ikincisi gerçekleştirilecek.

"Puzzle Dikkat ve Sabır İster Biz İse Hız!"sloganıyla geçen yıl ilk kez düzenlenen, Türkiye Puzzle Hız Yarışması'nın ikincisi gerçekleştirilecek.

2. Türkiye Puzzle Hız Yarışması ön elemeleri ve seçmeler 20 Mart 2016'da İstanbul Torium Alışveriş Merkezinde yapılacak. Yarışmanın finali ise 27 mart 2016'da Kats Sahne, Esentepe'de gerçekleştirilecek. Etkinliğe Türkiye'nin her yerinden internet üzerinden online olarak başvurulabiliyor, başvuru için son tarih ise 18 Mart 2016 Cuma.

2. Türkiye Puzzle Hız Yarışması hakkında bilgi veren Özensan A.Ş. Genel Koordinatörü Pelin Çelik şu bilgileri paylaştı:

"Türkiye Puzzle Hız Yarışması, 7'den 70'e her yaşta insanın severek yaptığı Yap-Boz (Puzzle) ile ilgili Türkiye çapında ilk ve tek yarışma olması özelliği taşımaktadır. 2. Türkiye Puzzle Hız Yarışması 2 aşamalı olarak yapılacaktır.Katılım 18 yaşının üstünde herkese açıktır.20 Mart'da yapılacak seçmelerde adaylara 500 parçalık puzzle sunulacaktır. 27 Mart tarihinde yapılacak finallere ise, bu seçmelere katılanlar arasında en hızlı bitiren ve kurallar çerçevesinde yarışması onaylanan en iyi 20 derece davet edilecektir. Final katılımcıları web sitesi üzerinden en geç 22 Mart tarihine kadar ilan edilecektir.Yarış için puzzlelar yarışma organizasyonu tarafından yarış başlangıcında verilecektir, tüm yarışmacılar için yarışma süresi 8 saat ile sınırlandırılmıştır. Yarışmanın kazananları da web sitesi üzerinden aynı gün ilan edilecektir. Yarışma sonunda ilk üç yarışmacıya hediye çeki ve konaklama ödülleri verilecektir. Dünya Puzzle Günleri'ni (WPD) organize eden Avusturyalı Günther Simetsberger de hem eleme hem de finalde 2. Türkiye Puzzle Hız Yarışması Onur Konuğu olarak aramızda bulunacak". - İSTANBUL

İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor
İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor
İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor
İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İkinci Türkiye Puzzle Hız Yarışması Başlıyor - Son Dakika


Son Dakika

Akıncı Üssü Davası'nda sanıklardan mahkemeye küstah tehdit: Esas gülen, son gülen olacak Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak Sağlık Bakanı Koca'nın temmuz ayında örnek gösterdiği Samsun'un koronavirüs haritası artık kıpkırmızı Koronalı otobüs şoföründen kendisini görüntüleyen gazeteciye pişkin sözler: İstersen soyunayım gel öyle çek Teslim olan kadın terörist örgütteki tecavüz ve taciz olaylarını anlattı: Orada erkek, kadın fark etmiyordu Şeyma Subaşı, kızıyla fotoğrafına parayla ilgili yorum yapan takipçisine küfrederek cevap verdi Bahçesine kurduğu güneş enerjisi sistemiyle elektrik, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor Sorumsuz anne-baba, 6 aylık bebeğin ölümüne sebep oldu! Susuzluktan can vermiş