İkizlerinden Biri Siyah, Biri Beyaz! - Son Dakika

İkizlerinden Biri Siyah, Biri Beyaz!

03.01.2012 15:50
İkizlerinden Biri Siyah, Biri Beyaz!, System.String[]

Almanya'da yaşayan bir kadın, biri siyah biri beyaz ten rengine sahip ikiz bebekler dünyaya getirdi.

Almanya'nın doğusundaki Leipzig kentinde yaşayan bir kadın, biri siyah biri beyaz ten rengine sahip ikiz bebekler dünyaya getirdi. Doktorlar bu durumun milyonda bir görüldüğünü açıkladılar.

40 yaşındaki Grit Funke adlı dişçi asistanı Alman bayan ile Nijeryalı erkek arkadaşının ikiz çocukları dünyaya geldi. Ancak doğumu gerçekleştiren ebeyi bile şoke eden gelişme bir anda Almanya'da günün konusu oldu. Bild Gazetesi'nin haberine göre, çiftin bebeklerinden biri siyah diğeri ise beyaz renkte dünyaya geldi. Doktorlar bunun milyonda bir görülen bir ihtimal olduğunu ancak nadiren de olsa bununla karşılaşıldığını ifade ettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan anne Grit Funke, "İlk önce beyaz olan kızım dünyaya geldi. Daha sonra ise siyah olan diğer ikizi gelince doğumu gerçekleştiren hemşire buna inanamadı. Hatta uzun süre kendine gelemedi" dedi. İkizlerinden beyaz olanına Leonie, siyah olanına ise Louisa ismini verdiklerini ifade eden anne, bebeklerin her ne kadar benzer tepkiler verseler de şimdiden farklı karakterler sergilediklerini söyledi. Funke, sokakta yürürken insanların bu durumu yadırgadıklarını ve buna inanamadıklarını da belirtiyor.

Aslında meydana gelen durum Almanya'da ilk değil. Zira, 2005 yılında yine Leipzig'de, 2008 yılında ise Berlin'de benzer doğumlar yaşanmıştı. - İSTANBUL

İkizlerinden Biri Siyah, Biri Beyaz!

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İkizlerinden Biri Siyah, Biri Beyaz! - Son Dakika


Son Dakika

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Macron sayın cumhurbaşkanımızı hiçbir zaman uyaramaz Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var