İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırılacak - Son Dakika

İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırılacak

23.03.2018 12:02
İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırılacak

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla "İklim Değişikliği ve Tarımsal Üretime Etkileri" konulu konferans düzenlenecek.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla "İklim Değişikliği ve Tarımsal Üretime Etkileri" konulu konferans düzenlenecek.

MTSO'dan yapılan açıklamaya göre, küresel iklim değişikliğinin, sosyo ekonomik değere sahip tarım alanları üzerinde yaratacağı etkiler, "İklim Değişikliği ve Tarımsal Üretime Etkileri" konulu konferansta masaya yatırılacak.

Tarımsal üretimin planlanmasının tartışılacağı konferansa, Dünya Gazetesi yazarı Ali Ekber Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğretim üyesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği Başkanı Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, konuşmacı olarak katılacak.

Tarım alanında faaliyet gösteren üreticilerle firmaların katılacağı konferans, 27 Mart Salı günü MTSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Özgecan Aslan'ın katil zanlılarından Fatih Gökçe hakkındaki beraat kararı, Yargıtay'dan döndü Özgecan Aslan'ın katil zanlılarından Fatih Gökçe hakkındaki beraat kararı, Yargıtay'dan döndü İş yerinde av tüfeği ile vurulan büfeci 16 gün sonra yaşam savaşını kaybetti İş yerinde av tüfeği ile vurulan büfeci 16 gün sonra yaşam savaşını kaybetti Kontrolü yitirilen aracın markete girmesi güvenlik kamerasında Kontrolü yitirilen aracın markete girmesi güvenlik kamerasında
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İklim Değişikliğinin Tarımdaki Etkileri Masaya Yatırılacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement