İkoncanı Dumur Eden Soru - Son Dakika

İkoncanı Dumur Eden Soru

07.09.2012 06:03
İkoncanı Dumur Eden Soru, System.String[]

Çeşme'de söyleyişiye katılan Eda Taşpınar'ın morali, bir soruyla altüst oldu.

Çeşme'de bir söyleyişiye katılan Eda Taşpınar'ın morali, bir soruyla altüst oldu.

Bir izleyicinin "Sanatçı değilsiniz, manken değilsiniz; nasıl böyle ünlü oldunuz?" sorusuna bozulan Taşpınar "Giyinme kabiliyetim ve medya sayesinde" diye cevap verdi.

2007 YILINDA YAPILAN BİR HABER ŞOK ETMİŞTİ

2007yılında 1 ay boyunca Bodrum'da tatil yapan ve bir işi olmayan sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın 150 bin YTL harcadığı söylenmişti.

Yaklaşık 1 aydır Bodrum'da tatil yapan Taşpınar, her zamanki gibi birbirinden farklı giysileriyle boy göstermişti. Eda'nın Bodrum için yaptığı bikini, aksesuar, gece kıyafeti ve kozmetik alışverişinin yaklaşık 100 bin YTL'yi bulduğu iddia edilmişti.

Eda Taşpınar'ın yeme-içme masraflarına 1 ayda yaklaşık 30 milyar ödediği konuşuluyor. Tatil sırasında 20 bin YTL de ekstra masraf yapan Eda, 100 bin lira da kozmetik ve kıyafete harcayınca tatilde toplamda 150 bin YTL harcamış oldu. Eda'nın cebinden çıkan bu paranın tek karşılığı ise basında boy göstermek!

2007'DE O PARAYA NELER YAPILABİLİRDİ

* İstanbul'da 160 metrekarelik bir daire alabilirsiniz.

* 6 tane Renault Clio marka otomobile sahip olabilirsiniz.

* Silivri'de 4 yazlık ev alabilirsiniz.

* Bu paranın 1 aylık banka faizi bin 950 YTL

Sabah : http://www.sabah.com.tr

İkoncanı Dumur Eden Soru
İkoncanı Dumur Eden Soru

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin İkoncanı Dumur Eden Soru - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli