İKSV 40. Yaşını Kutluyor - Son Dakika

İKSV 40. Yaşını Kutluyor

06.01.2012 09:58
İKSV 40. Yaşını Kutluyor, System.String[]

40. yıl kutlamaları kapsamında yıl boyu özel etkinlikler gerçekleştirecek.

2012 yılında İKSV, İstanbul Film, Tiyatro, Müzik ve Caz Festivalleri, Leyla Gencer Şan Yarışması, Filmekimi ve ilk defa düzenlenecek İstanbul Tasarım Bienali'nin yanı sıra 40. yıl kutlamaları kapsamında yıl boyu özel etkinlikler gerçekleştirecek.

40. yıl özel etkinliklerini duyurmak amacıyla, İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın katılımıyla, 17 Ocak Salı sabahı saat 10.00'da İKSV'de yer alan Salon'da bir basın toplantısı düzenliyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat İKSV 40. Yaşını Kutluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu