Son Dakika Haberleri: İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık

İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık

8 yıl önce

Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, 2011 yılının meclis çalışmaları açısından başarılı bir yıl olduğunu söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık, System.String[]
Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, 2011 yılının meclis çalışmaları açısından başarılı bir yıl olduğunu söyledi.

İl Genel Meclisi, 2012 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından Meclis Toplantı Salonu'na geçildi. Meclis toplantısında gündem maddeleri tek tek okunarak, maddelerin görüşüleceği günler belirlendi. 2011 yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, "2011 yılı meclis çalışmalarımız açısından başarılı bir yıl olmuştur. Böylece başarılı bir yılı daha geride bırakmış olduk." dedi. Geçen yıllarda olduğu gibi 2012 yılında da Samsun için faydalı çalışmalara imza atmanın gayretinde olacaklarının altını çizen Başkan Mustafa Karakurt, Samsun İl Genel Meclisi olarak 2011 yılında gerçekleştirdikleri 12 toplantı ve 70 birleşimle 196 kararın altına imza attıklarını kaydetti.

"Bugüne kadar Samsun'un ve halkımızın önceliklerini, imkanlarını göz önüne alarak güzel ve faydalı çalışmalar yapmanın gayretinde olduk, bundan sonra da olacağız." diyen Karakurt şöyle devam etti: "2011 yılında aldığımız 196 karar bu mantık doğrultuda alınmış kararlardır. Meclisimiz aldığı kararlarla üretmeye, şimdiye kadar sergilediği birlik ve beraberlik anlayışı içinde devam edecektir. Görev alanımıza giren her konuda gerekli hizmet ve yatırımların etkin bir şekilde yerine getirilmesi için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir."Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Türkiye'nin En Olaysız Şehri Belli Oldu

AK Parti'nin Güneydoğudaki Kalesinde Yerel Seçim Gerginliği