İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık - Son Dakika

İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık

02.01.2012 16:32
İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık, System.String[]

Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, 2011 yılının meclis çalışmaları açısından başarılı bir yıl olduğunu söyledi.

Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, 2011 yılının meclis çalışmaları açısından başarılı bir yıl olduğunu söyledi.

İl Genel Meclisi, 2012 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından Meclis Toplantı Salonu'na geçildi. Meclis toplantısında gündem maddeleri tek tek okunarak, maddelerin görüşüleceği günler belirlendi. 2011 yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, "2011 yılı meclis çalışmalarımız açısından başarılı bir yıl olmuştur. Böylece başarılı bir yılı daha geride bırakmış olduk." dedi. Geçen yıllarda olduğu gibi 2012 yılında da Samsun için faydalı çalışmalara imza atmanın gayretinde olacaklarının altını çizen Başkan Mustafa Karakurt, Samsun İl Genel Meclisi olarak 2011 yılında gerçekleştirdikleri 12 toplantı ve 70 birleşimle 196 kararın altına imza attıklarını kaydetti.

"Bugüne kadar Samsun'un ve halkımızın önceliklerini, imkanlarını göz önüne alarak güzel ve faydalı çalışmalar yapmanın gayretinde olduk, bundan sonra da olacağız." diyen Karakurt şöyle devam etti: "2011 yılında aldığımız 196 karar bu mantık doğrultuda alınmış kararlardır. Meclisimiz aldığı kararlarla üretmeye, şimdiye kadar sergilediği birlik ve beraberlik anlayışı içinde devam edecektir. Görev alanımıza giren her konuda gerekli hizmet ve yatırımların etkin bir şekilde yerine getirilmesi için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir."

İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık
İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel İl Genel Meclisi Başkanı Karakurt: Başarılı Bir Yılı Geride Bıraktık - Son Dakika


Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti