İl Özel İdarenin 2012 Bütçesi 60 Milyon - Son Dakika

İl Özel İdarenin 2012 Bütçesi 60 Milyon

05.01.2012 15:54
İl Özel İdarenin 2012 Bütçesi 60 Milyon, System.String[]

Erzurum İl Özel İdare Genel sekreteri Selami Altınok 2012 yılının bütçesinin 60 milyon TL olarak planlandığını söyledi.2011 yılının hizmet yılı olarak geçtiğini ifade eden Altınok, KÖYDES projeleri ile köylerin hizmete doyduğunu kaydetti.

Erzurum İl Özel İdare Genel sekreteri Selami Altınok 2012 yılının bütçesinin 60 milyon TL olarak planlandığını söyledi. 2011 yılının hizmet yılı olarak geçtiğini ifade eden Altınok, KÖYDES projeleri ile köylerin hizmete doyduğunu kaydetti.

Erzurum İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Altınok geçtiğimiz yıl içerisinde birçok projenin hayata geçirildiğini ifade ederek KÖYDES projeleri kapsamında köy yollarının yapımında 17 milyon 473 bin TL harcandığını ve bu harcanan para kapsamında 88 projenin tamamlanıp birçok köy yolunun yenilendiğini yolu olmayan köylere ise yeni yollar açıldığını kaydetti.

İl Özel İdaresi olarak dört mevsim hiç durmadan çalışmaya ve hizmet etmeye devam ettiklerini söyleyen Altınok yaz aylarında köy yollarının düzenlemelerini yaparken kış aylarında ise karla mücadele çalışmalarına ağırlık verildiğini ifade etti.

2011 yılı içerisinde Karayolları ve Devlet Su İşleri gibi birçok kurumla ortaklaşa çalışmaların yürütüldüğünü ifade eden Altınok, ortaklaşa yürütülen çalışmalar ile vatandaşa daha iyi hizmet verebilmek amaçlanmadığını vurguladı.

Geçtiğimiz sene içerisinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Altınok 2012 yılı içerisinde de hiç durmadan çalışmalarına aralıksız bir şekildi devam edeceklerini ifade etti. 2012 yılı bütçesini 60 milyon TL

olarak planladıklarını bildiren Altınok bu bütçe ile başta KÖYDES olmak üzere eğitim, kültür, spor ve diğer hizmetlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını planladıklarını ifade etti. - ERZURUM

İl Özel İdarenin 2012 Bütçesi 60 Milyon

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İl Özel İdarenin 2012 Bütçesi 60 Milyon - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek Son Dakika! Büyükçekmece'de düşen eğitim uçağını kullanan pilotaj öğrencisi hayatını kaybetti Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu