Son Dakika Haberleri: İl Sağlık Müdürlüğünden İftar Programı

İl Sağlık Müdürlüğünden İftar Programı

9 gün önce

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Tekirdağ Devlet Hastanesi yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar programı ile sağlık camiası bir araya geldi.

İl Sağlık Müdürlüğünden İftar Programı, System.String[]
Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Tekirdağ Devlet Hastanesi yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar programı ile sağlık camiası bir araya geldi.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Tekirdağ Devlet Hastanesi yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar programına; Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ Sağlık Başkanı Dr. Mustafa Dönmez ve Uzm. Dr. Aykut Demirkıran, Tekirdağ Halk Sağlığı Başkanı Dr. Haci Bayram Zengin, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı ve başkan yardımcıları, ilçe sağlık müdürleri, hastane yöneticileri, sağlık alanında görev yapan personeller ve aileleri katıldı.

İftar yemeği sonrasında Ebeler ve Hemşireler Günü/Haftası kapsamında Tekirdağ adına yılın ebe ve hemşiresi seçilen Sebahat Savaş ve Nebiye Ulusoy ile Tekirdağ merkez ve ilçelerinde yapmış oldukları başarılı çalışmalarıyla örnek teşkil eden ebe ve hemşirelere Teşekkür Belgesi takdim edildi. - TEKİRDAĞ
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:31 Kaynak: İHAKızıl Geyikler Vurulmak İçin Açık Artırmayla Satışa Çıkartıldı Kayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Eşref Kolçak, Hayatını Kaybetti Akıncı İHA İçin Geri Sayım Başladı!