İl Sağlık Müdürü Öner'e Ziyaret - Son Dakika

İl Sağlık Müdürü Öner'e Ziyaret

02.01.2012 14:02
İl Sağlık Müdürü Öner'e Ziyaret, System.String[]

Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Uysal, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Öner Güner'i ziyaret etti.

Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Uysal, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Öner Güner'i ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Uysal'ın, ziyareti sırasında Güner ile Sağlık Bakanlığının teşkilat yapısında köklü değişiklikler yapılmasına yol açtığını savunduğu 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye ilişkin sendikalarının görüşlerini paylaştığı belirtildi.

Açıklamada, Güner'in de, Uysal'ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu ve sendikaların Türkiye'nin ve Zonguldak'ın gündemine dair konularda fikir üretmesinin önemli olduğuna dikkati çektiği kaydedildi.

- ZONGULDAK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İl Sağlık Müdürü Öner'e Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Evine haciz gelen Defne Samyeli'den açıklama: Beni küçük düşürmek için yaptı Trabzonspor'dan İrfan Can ve Visca açıklaması: İki futbolcuyla da ilgilenmiyoruz Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Nesrin Cevadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma'nın fragmanı kafaları karıştırdı