Son Dakika Haberleri: İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden İftar Yemeği

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden İftar Yemeği

7 gün önce

Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanlarına yönelik bir iftar yemeği programı düzenledi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden İftar Yemeği, System.String[]
Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışanlarına yönelik bir iftar yemeği programı düzenledi.

İl Tarım Orman Müdürlüğü çok amaçlı salonunda düzenlenen iftar yemeğine, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine Sever, il müdür yardımcıları, şube ve ilçe müdürleri ile personeller katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine Sever, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada; maneviyatın çok yüksek olduğu, on bir ayın sultanı ramazan ayında çalışanlarla birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, düzenlenen iftar yemeğine katılan tüm çalışanlara teşekkür etti. Çalışanlar arasında birlik ve beraberliği pekiştiren bu tür etkinliklerin geleneksel olarak devam edeceğini belirten İl Müdürü Sever, Ramazan ayı ve yaklaşan Ramazan Bayramı'nın aileleri ile birlikte il müdürlüğümüz çalışanlarına ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti. - ESKİŞEHİR
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:16 Kaynak: İHAYusufeli Barajı'nda Gövde Yüksekliği 100 Metreye Ulaştı Oltu'da 1 Buçuk Metrelik Hopa Engereği Görüldü Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Cinsiyet Değiştirme Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu! CNN Türk'ün Müdürü Bora Bayraktar'dan Ekrem İmamoğlu'nun Katıldığı Program Hakkında Açıklama!