İlan Reklâm Vergisi'nde Son Gün 31 Ocak - Son Dakika

İlan Reklâm Vergisi'nde Son Gün 31 Ocak

05.01.2012 15:44
İlan Reklâm Vergisi'nde Son Gün 31 Ocak, System.String[]

MANİSA Belediyesi, İlan ve Reklâm Vergisi son beyannamesinin 31 Ocak'ta olduğu hatırlatıldı, mükelleflerin bu tarihe kadar ilan ve reklâm beyannamelerini vermeleri gerektiği bildirildi.

Manisa Belediyesi sınırları içinde ilan, reklam ve tanıtım amacıyla konulan pano, tanıtıcı levha ve benzerlerinin beyannamelerinin her yıl Ocak ayı içinde verilmesi gerektiğini hatırlatan Manisa Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Halil Kapar, "Mükelleflerimizin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri için 2012 İlan-Reklam beyannamelerini 31 Ocak 2012 mesai bitimine kadar Manisa Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'ne vermeleri gerekmektedir. Beyanname örnekleri Manisa Belediyesi Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü sitesinde mevcut olup, mükelleflerimiz buradan örnekleri inceleyebilirler. Beyanları verilen ilan ve reklâmlar, yıl içerisinde Nisan ve Ekim aylarında olmak üzere iki eşit taksitte ödenmektedir" dedi.

İlan Reklâm Vergisi'nde Son Gün 31 Ocak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İlan Reklâm Vergisi'nde Son Gün 31 Ocak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'un 106. bölümünden ilk sahne yayınlandı! Selim Koçavalı öldü mü? Bursa'yı ayağa kaldıran olay! Kardeşinden çaldığı kamyonla dehşet saçtı Polisin şüphesi gerçeği ortaya çıkardı! İçeriden çıkan tam 40 kişiye 120 bin TL ceza kesildi Kısa Çalışma Ödeneğinde yeni başvurular bugün itibarıyla başladı Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar